Najnowsze wpisy

Strona główna - Najnowsze wpisy

cze

12

Zapowiedź koncertu „A jeszcze wczoraj”

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i poezji na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 21 czerwca 2024 roku w Małej Galerii. Wydarzenie pod tytułem "A jeszcze wczoraj" to niezwykły muzyczny projekt Jurka Świerczyńskiego, który skomponował utwory do wierszy Andrzeja Torbusa razem z zespołem. Szczegóły poniżej na plakacie

maj

23

Jubileusz 70-lecia Koła Przewodników

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków PTTK na wyjątkowe wydarzenie - Jubileusz 70-lecia Koła Przewodników PTTK!

maj

20

Kurs Przewodnika Górskiego Beskidzkiego III klasy

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział „BESKID” w Nowym Sączu ogłasza nabór na kurs uprawnień Przewodnika Górskiego Beskidzkiego III klasy.

maj

20

Sprzątanie świata 12 maja 2024r. – Hala Łabowska

Sprzątanie świata 12 maja 2024 r.  – Hala Łabowska Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział „Beskid” w Nowym Sączu – Koło Grodzkie wraz z Firmą FAKRO  z Nowego Sącza i we współpracy z Nadleśnictwem Piwniczna zorganizowało akcję „Sprzątanie świata” w dniu 12 maja 2024 r. Grupa wyruszyła pod przewodnictwem przewodnika Koła Grodzkiego…

maj

16

Krośnica – Rabka Zdrój, ok. 43km

Weekend majowy 2024r. przepiękna słoneczna pogoda, a przed nami cały dzień w górach. Czy może być coś lepszego? No chyba, tylko 2 lub więcej dni w górach.

maj

16

Otwarcie zielonego szlaku i zamknięcie niebieskiego szlaku

Szlak zielony ponownie otwarty na odcinku Rozdroże pod Makowicą - Wilcze Doły. Szlak niebieski zamknięty na odcinku Makowica - przysiółek "Pod Makowicą"

mar

18

Gala Małopolskich Obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika

Dnia 15 marca 2024r. w Muzeum Sztuki i Techniki japońskiej Manggha odbyła sie Gala Małopolskich Obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodników.

mar

07

Dzień Przewodnika Turystycznego 21.02.2024r.

W dniu Światowego Dnia Przewodnika Turystycznego przewodnicy z Koła PTTK w Brzesku wzięli udział w dwóch wydarzeniach. Łukasz Kornaś, poprowadził zajęcia skierowane do młodzieży, skupiając się na temacie bezpieczeństwa w górach. Z kolei Cecylia Jabłońska odprowadziła po Pałacu Goetza. Obie imprezy cieszyły się ogromnym powodzeniem, a uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie…

mar

06

70lat Koła Przewodników

W tym roku Koło Przewodników przy Oddziale PTTK BESKID w Nowym Sączu obchodzi 70lecie swojego istnienia. O wydarzeniach towarzyszących będziemy informować wkrótce.

mar

04

Nowy Sącz – Krynica, 42km

Szlak koloru niebieskiego łączący miasto Nowy Sącz z Krynicą Zdrój. Całkowity dystans to około 42km.

lut

13

Nowy Rozdział: Przejście na Emeryturę

Uroczyste przejście Doroty Pych na emeryturę.             W życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, kiedy trzeba uznać, że już wystarczy i powiedzieć sobie: „odchodzę na emeryturę”. Najtrudniejsze są te pożegnania,  szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie tyle lat. Wydarzenie przejścia na emeryturę jest więc warte świętowania.             Zarząd Oddziału PTTK…

sty

31

Echo Beskidu – Styczeń 2024

Styczniowe wydanie półrocznika Echo Beskidu, magazynu przy oddziale PTTK Beskid w Nowym Sączu. Zobacz co się wydarzyło w oddziale w ostatnim czasie. Zapraszamy i życzymy miłej lektury.