Mieczysław Witowski uhonorowany Sądeckim Laurem Turystycznym

Strona główna - Najnowsze wpisy - Aktualności - Mieczysław Witowski uhonorowany Sądeckim Laurem Turystycznym

Pod koniec października w Hotelu Perła Południa w Rytrze był obchodzony Światowy Dzień Turystyki na Sądecczyźnie – zapraszającymi byli Starosta Nowosądecki Marek Kwiatkowski, prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej Grzegorz Biedroń i prezes Nowosądeckiej Izby Turystycznej Paweł Cieślicki. Spotkanie było okazją nie tylko do dyskusji o przyszłości turystyki w naszym regionie, ale też m.in. do wręczenia nagród i wyróżnień w branży turystycznej.
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że Kol. Mieczysław Witowski został uhonorowany Sądeckim Laurem 2021 w kategorii Osobowość Sądeckiej Turystyki, za dokonania oraz inicjatywę na niwie turystycznej.
Podczas spotkania odbyła się debata „Wpływ społeczny i gospodarczy pandemii COVID-19 na branżę turystyczną”. Zaproszeni goście wysłuchali koncertu Zespołu Lachersi i wzięli udział w koncercie „Księżycowe granie” w schronisku na Przehybie. Z ramienia Zarządu Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu w spotkaniu udział wziął Kol. wiceprezes Stanisław Leśnik.
Serdecznie gratulujemy.
Zdjęcia: Ewa Witowska