Kol. Magdalena Kucaba wyróżniona nagrodą Starosty Nowosądeckiego

Strona główna - Najnowsze wpisy - Aktualności - Kol. Magdalena Kucaba wyróżniona nagrodą Starosty Nowosądeckiego

12 grudnia 2022 roku w Krynicy Zdroju odbyła się pierwsza edycja ogólnopolskiej konferencji Conference & Expo Sądecka Turystyka/Turystyka Przyszłości.

Wydarzenie było skierowane do osób zawodowo zajmujących się turystyką we wszystkich jej aspektach, zarówno osoby kreujące produkty turystyczne oraz pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, hotelarze czy właściciele obiektów turystycznych.Organizatorami I edycji Conference & Expo było Stowarzyszenie Dla Miasta oraz Wydawca Magazynu Odkryj Beskid Sądecki. Zwieńczeniem całego dnia debat, dyskusji, paneli, prezentacji była wieczorna Gala Sadeckiej Turystyki, w której licznie uczestniczyły władze wojewódzkie, powiatowe oraz goście z całej Polski.

Współorganizatorem wydarzenia był także Powiat Nowosądecki, który przyznał też  nagrody finansowe o wartości 2000 złotych dla osób, które w 2022 roku promowały region, a nagrodzeni to m.in. Magdalena Kucaba członek Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, nauczycielka w Szkole Podstawowej w Łomnicy Zdroju. Opiekuje się społecznie wraz z młodzieżą Szkolną Izbą Pamięci Narodowej, Pomnikami Pamięci z okresu II wojny światowej. Uczestniczy w wycieczkach, rajdach, festiwalach. Wielokrotnie nagradzana za swoją działalność.

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia: Mirosław Hobora , Źródło: Klub Podróżników Śródziemie.