W dniu 4.11.2025 w Bazylice p.w. św. Małgorzaty została odprawiona Msza św. za zmarłych przewodników, działaczy, pracowników i członków PTTK O/Beskid w Nowym Sączu oraz Spółki Schroniska i Hotele PTTK „KARPATY” w Nowym Sączu.
Mszy św. przewodniczył Kapelan Oddziału PTTK Beskid Ks. Krzysztof Czech, współcelebrancami byli Ks. Tadeusz Sajdak i Ks. Tomasz Koźbiał.
Przed Mszą św. odmówiono różaniec w intencji zmarłych wspominanych we Mszy św.