Z głębokim bólem i niedowierzaniem przyjmujemy wiadomość o śmierci Józka.
Właśnie wróciliśmy z obchodów Dnia Przewodnika na których Józka nie było, ale dwa lata temu na Gali Małopolskich Obchodów Dnia Przewodnika otrzymał odznakę honorową ministra „Za zasługi dla turystyki”.
Ostatni raz był w Oddziale na uroczystym posiedzeniu Zarządu, na którym składał gratulacje Honorowym Członkom PTTK.
Choroba uniemożliwiła Mu w ostatnim roku udział w wielu imprezach: przewodnickich wycieczkach, spędzie, opłatku… Kiedy jednak był zdrowy, aktywnie uczestniczył w życiu Koła Przewodników i Oddziału „Beskid”. Zapamiętajmy go takim jaki był na wycieczkach, wtorkowych zebraniach i spotkaniach po nich…
Informujemy, iż jutro (niedziela) w kaplicy cmentarnej w Starym Sączu o godz. 17,00 będzie odmówiony Różaniec za spokój duszy Józia.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie,
A światłość wiekuista niech Mu świeci!

Fot. nadesłali: B. Bałuc. L. Traciłowski