Plan wycieczek Koła Grodzkiego na 2016r

PLAN WYCIECZE KOŁA GRODZKIEGO 2017 r.

STYCZEŃ
6. BESKID SĄDECKI………………………………………………………….CYRLA
8. BESKID SĄDECKI………………………………………………………. RADZIEJOWA
15. BESKID SĄDECKI………………………………………………………….NIEMCOWA
22. BESKID WYSPOWY…………………………………………………………ŚNIEŻNICA
29. POGÓRZE STRZYŻOWSKIE………………………………………………….DYNÓW

LUTY
5. BESKID NISKI…………………………………………………………………….LACKOWA
12. KULIG…………………………………………………………………OCHOTNICA-GORCE
19. POGÓRZE STRZYŻOWSKIE……………………………………………………….WILCZE
26. GORCE…………………………………………………………………….MSZANA DOLNA

MARZEC
4-5. PIELGRZYMKA………………….………………………………….CZĘSTOCHOWA
5.TATRY……………………………………………………………………….. SARNIA SKAŁA
12. MAGURA SPISKA……………………………………………………………ŁOPUSZNA-TRYBSZ
19. GORCE……………………………………………………………………………….TWOROGI
26. POGÓRZE STRZYŻOWSKIE -cd………………………………WYŻNE- TROPIE

KWIECIEŃ
2. BESKID ŻYWIECKI…………………………………………PASMO JAŁOWIECKIE
9. BESKID MAKOWSKI…………………………………….ZEMBALOWA (naleśniki)
23.BESKID NISKI………………………………MAGURA STEBNICKA…(Słowacja)

MAJ
29-30-1-2-3 GORGANY…………………………………………………………….UKRAINA
7. MAGURA SPISKA…………………………………………………………………………………
14. JAJECZNICA……………………………………………………………………………………..
21. LEWOCKIE WIERCHY………………………………..DEREZOWA….(Słowacja)
27. ŚWIDNK…SPOTKANIE ZE SŁOWAKAMI…sobota……….(Słowacja)
28. BESKID WYSPOWY……………………………………………………………….ĆWILIN

CZERWIEC
4. SŁOWACKI RAJ……………………………PRZEŁOM HORNADU…. (Słowacja)
11.TATRY ZACHODNIE………………………………………CZERWONE WIERCHY
15-16-17-18.SUDETY…………………………………………………….GÓRY STOŁOWE
24.-25. GORCE…………………………………………………TURBACZ

LIPIEC
2. MAŁA FATRA………………………………………………………SUCHY….(Słowacja)
9.TATRY……………………………………………………..PRZEŁ SZPIGLASOWA
16. CZARNA HORA…………………………………………….ROHACKA….(Słowacja)
23. BESKID NISKI……………………………………………………………………….WATRA
30. BESKID ŻYWIECKI………………………………………………………BABIA GÓRA

SIERPIEŃ
6.TATRY ZACHODNIE…………………………………………BANIKOV….(Słowacja)
12-13-14-15…………………………………….FOGARASZE…………………..RUMUNIA
19-20 ONDAWSKA WIERCHOWINA ……………………………….DELEGACJA
20.TATRY NIŻNE…………………………………………..BARTKOVA….(Słowacja)
27.TATRY WYSOKIE….……RYSY….(Słowacja)

WRZESIEŃ
3. SŁOWACKI RAJ…………..…..SUCHA BELA….(Słowacja)
10. CERGOVSKIE WIERCHY..………….DVORISKA….(Słowacja)
17. GORCE…………………………………..…………….……………………KICZORA
24.TATRY ZACHODNIE……….MAGISTRALA….(Słowacja)

PAŹDZIERNIK
1. POGÓRZE STRZYŻOWSKIE…………………….….………………….
7-8 BAHUREŃ…………………..………….. SPOTKANIE ZE SŁOWAKAMI
14-15. BIESZCZADY…………………………………………………..
22. BESKID SĄDECKI……..………………………………………………PRZEHYBA
28.Vysoké Tatry:………..SYMBOLICZNY CMENTARZ…….. DELEGACJA
29. BESKID SĄDECKI………………………..…….……DZWONKÓWKA

LISTOPAD
5. PIENINY…………………………………….………………..PŁAŚNIE….(Słowacja)
11-12. JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA.………………………………
19. PODSUMOWANIE SEZONU……………………….…………….……………….
26. POGÓRZE CIĘŻKOWICKIE .……………………………………BRZANKA

GRUDZIEŃ
3. BESKID WYSPOWY……………..……..…………..BIAŁOWODZKA GÓRA
10. BESKID SĄDECKI …………………….………….PUSTA
17. BESKID SĄDECKI………………………………WIERCH NAD KAMIENIEM
24………………………………………………………………………….PASTERKA