Członek Honorowy Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu

Godność „Członek Honorowy Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu jest najwyższym wyróżnieniem na szczeblu Oddziału.

Wyróżnienie nadawane jest dla członków PTTK za szczególne osiągnięcia w pracy

i działalności na rzecz Oddziału „Beskid” w Nowym Sączu od 2005 r.

61 Walny Zjazd Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu w dniu 11 marca 2005 r. podjął uchwałę o ustanowieniu najwyższego wyróżnienia „Członek Honorowy Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu uwzględniając 100-letnią nieprzerwaną działalność Oddziału oraz inicjatywę uhonorowania długoletniej zasłużonej i społecznej działalności działaczy na rzecz Oddziału. Nadawanie godności Członka Honorowego Oddziału PTTK należy do kompetencji Walnego Zjazdu Oddziału PTTK. Wniosek w tej sprawie składa Zarząd Oddziału PTTK „Beskid”

61 Walny Zjazd Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu w dniu 11.03.2005 r. nadał godność Członka Honorowego Oddziału następującym osobom:

1. Bieniasz Leopold
  2. Styczyńska Irena
  3. Szoska Wincentyna Wanda
  4. Waśko Józef

62 Walny Zjazd Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu w dniu 27.03.2009 r. nadał godność Członka Honorowego Oddziału następującym osobom:

1. Borsukowska-Stefaniczek Małgorzata
  2. Dobosz Jacek
  3. Jabłońska Cecylia
  4. Mazanec Jan
  5. Żygłowicz Tadeusz